Mt2SpeeD

AcasaPORTALCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Citeste asta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
xld

Data de inscriere : 20/09/2010

MesajSubiect: Citeste asta   Lun Sept 20, 2010 5:50 am

Esti un nesimtit. Fara mine serverul ar fi fost de *cenzurat* (credeti ce vreti). Dupa ce ca mi`ai dat ban si pe forum si pe server si ignore pe mess mai ai curajul si sa ma intrebi cum se face serverul pe .no-ip.info. Sa ti`o spuna ceilalti GMi "priceputi". Aia deabea stiu sa faca o reclamatie pe forum si sa joace. Atat. La server toti is praf ca si tine. Acum pun pariu ca imi dai ban + ca o sa stergi topicul. Parca eram prieteni buni. Acum mai mult o crezi pe Pynky pe care o stii de 3 zile si nu pe mine ca ma stii de :-? cand mi`ai dat add pe mess.
Hai .. Da`mi ban si sterge topicul. Si intreaba`i pe ceilalti GMi cum se face registerul pe .no-ip.info .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Administrator

Data de inscriere : 03/08/2010

MesajSubiect: Re: Citeste asta   Lun Sept 20, 2010 7:19 am

o cunosc de mai mult timp pe pynky si pe tine nik nu mai stiu Neutral
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mt2speed.forumotion.net
De3uTzZa

Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 24
Localizare : Tg-jiu

MesajSubiect: Re: Citeste asta   Mar Sept 21, 2010 1:43 am

xld a scris:
Esti un nesimtit. Fara mine serverul ar fi fost de *cenzurat* (credeti ce vreti). Dupa ce ca mi`ai dat ban si pe forum si pe server si ignore pe mess mai ai curajul si sa ma intrebi cum se face serverul pe .no-ip.info. Sa ti`o spuna ceilalti GMi "priceputi". Aia deabea stiu sa faca o reclamatie pe forum si sa joace. Atat. La server toti is praf ca si tine. Acum pun pariu ca imi dai ban + ca o sa stergi topicul. Parca eram prieteni buni. Acum mai mult o crezi pe Pynky pe care o stii de 3 zile si nu pe mine ca ma stii de :-? cand mi`ai dat add pe mess.
Hai .. Da`mi ban si sterge topicul. Si intreaba`i pe ceilalti GMi cum se face registerul pe .no-ip.info .

Ma cunoaste de moolt ,eu cred sigura ca jok dinaintea ta pe sv azta Wink si sincera sa fiu am auzit ca injurai pe toti aproape Neutral
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Citeste asta   

Sus In jos

Citeste asta
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Provocarea nr 22 croitorie- Cu ce ma imbrac vara asta la petrecere?!
» A cui e fotografia?
» Carte frumoasa,cinste cui te-a scris !
» Carti online / gratuite
» Poze pentru inspiratie - crosetat (6)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mt2SpeeD :: Arhiva :: Cosul De Gunoi-
Mergi direct la: